SON DAKİKA

Haberci45
Fatih Köse
Fatih Köse

GÖMÜLECEK BAŞKA TOPRAĞIMIZ YOK

GÖMÜLECEK BAŞKA TOPRAĞIMIZ YOK
Bu haber 22 Ocak 2018 - 16:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Biz birleştikçe aramızda ki sen ben, şucu bucu kavgasını ortadan kaldırdıkça Ümmetçilik bilinci altında ortak payede toplanmaya başladıkça başta İslam dünyası olmak üzere tüm mazlum ve mağdur halklar bizimle birlikte olacak ve zafer böyle gelecek.

 

Stratejik müttefikimiz ve ortağımız ABD ne yaptı bölgeye binlerce tır dolusu silah ve mühimmat depoladı. Şimdiye kadar ne kadar terör örgütü varsa PKK, PYD, YPD, DEAŞ, alfabede ki diğer harflerle oluşan ne kadar illegal yapılanma varsa hepsini eğitti. Biz hükümet olarak hey ne yapıyorsunuz orada diye sesimizi yükselttiğimiz zaman da bizimle sanki maytap geçercesine “çatışma gücü” halindeki bu yapılanmalara “istikrar sağlama gücü ve alan kontrol gücü” adında eğittiklerini söylüyorlar 9 bin km öteden gelip burada bizim kapı komşumuzda huzuru bozma adına ne yapılabilecekse onu yapmanın gayreti içerisindeler amaç ney amaç kan gölüne çevirdikleri Ortadoğu cehennemine ümmetin tek ümidi olan Türkiye’yi sokup Büyük İsrail hedefine ulaşabilmek. Amaç önce Ortadoğu da İsrail’e tehdit olabilecek ülkeleri fiziken ortana kaldırabilmek.

 

ABD’nin yaptığı bu açıklamalar için kuyruklu yalan bile bu açıklamaları tanımlamak için yeterli olmuyor, daha başka bir tanım bulmak gerek. Kendileri her türlü işe burunlarını sokuyorlar ama Türkiye bir şeyler yapmaya kalkınca, “Aman ha” diye lafa giriyorlar. “Sakın operasyon yapmayın” diye tavsiye üzerine tavsiyede(!) bulunuyorlar. Yoksa “istikrar sağlama gücü” dedikleri terörist unsurların zarar görmesinden mi korkuyorlar. Amerika bugüne kadar bir hayli uçuk kaçık tarafından yönetildi ama bugünkü kadar zıvanadan çıkmışını henüz görmemiştik. Şimdi onu da görüyoruz. Amerika kendini çok akıllı hatta dahi sanan bir delinin eline kalmış durumda. Delidir ne yapsa yeridir diyeceğiz ama yaptıklarının hiçbiri yerinde değil. Dünyayı ateşe boğuyorlar. Kan ve gözyaşından geçilmiyor.

 

Her bir karışı vatan olan bu kara parçası bizim evimizdir. Bin yıldır bu topraklarda yaşayan bizler buraya gelirken ya buranın havası suyu güzelmiş deyip şöyle bir geçip gidelim diye gelmedik. Yurt belledik, Vatan, namus bildik bu toprakları. Nice insan daha gün yüzü görmeden ömrünün baharında gelecek nesilleri uğruna gözünü bile kırpmadan kara toprağa düştü. Nice yitik isimsiz canlar, vatan dediğimiz bu toprakları kanlarıyla suladı. Bizler evimizi öyle üç beş kupona, havadan, piyangodan almadık dedelerimizin kanları ile suladık besledik çocuklarımıza ve torunlarımıza da aynı şekilde miras bırakacağız namus bilerek. Bedelini ödenmeyecek bir bedel ödeyerek bu topraklara sahip olduk. Bugün topraklarımızda gözü olanlar şunu iyi bilmedirler ki bu bedeli ödemeye göze alanlar ancak bizim dengimiz olabilirler.

 

Mevcut tablo gözler önüne serildiğinde bu durumda hepimiz kardeş olduğumuzu hatırlamalı ve birbirimize kenetlenmeliyiz. Daha önceleri de dile getirdiğimiz gibi, bu ülke halkına, “Millî müdafaa eğitimi” verilmelidir. Askerlerimizin ve emniyet mensuplarımızın nezareti altında, insanlarımıza mutlaka ülkeyi müdafaa etme eğitimi verilmelidir. Yani cihadın farz-ı ayn olduğu duruma göre hazırlık yapılmalıdır.

 

ABD, 7 milyon 970 bin Kızıldereli’yi, Hiroşima ve Nagazaki’de 450 bin Japon’u, Vietnam’da 70 bin Vietnamlı’yı öldürmüştür. Sosyal Sorumluluk Taşıyan Doktorlar Kuruluşu’nun hazırladığı rapora göre ABD’nin kanlı terörü sadece Afganistan, Pakistan ve Irak’ta 1 milyon 300 bin Müslümanın canına mâl olmuştur.

 

İngiltere, 670 bin Avustralyalı yerli Aborjini; Almanya, Batı Afrika’da 117 bin yerli Nama ve Herero’yu; ABD ve İngiltere, Dresden’de 200 bin Alman’ı; Fransa, Cezayir’de 1 milyon Müslümanı; Rusya, Josef Stalin döneminde 13 milyon kişiyi sürgün 100 bin kişiyi öldürdü. Bulgarlar, Trakya Türklerine asimilasyon kampanyası ve sürgüne zorladı. Belene kampındaki vahşet, Rusya’nın Afganistan’da 900 bin Müslümanı; Sırpların, Bosna-Hersek’te 180 bin Müslüman’ı öldürdüğünü, Danimarka’nın öldürdüğü Almanlar’ı, Siyonist İsrail’in Filistin’de çocukların ellerini taşla kırarak tarihte eşine rastlanmamış vahşeti, Çin’in Arakan’daki vahşeti; Mora’da, Eritre’de ve dünyanın değişik bölgelerinde her ırktan ve dinden insanlara yapılan zulümler, ABD’nin, Batının ve bütün bâtıl din ve ideoloji sahibi müstekbirlerin zulmünü anlatmak için yeter.

 

#ZeytinDalıHarekatı ile #AfrinOperasyonu nu gerçekleştiren kahraman ve şanlı Mehmetçiğimize Dualarımızla destek olmalı içeride ki kısır döngü siyaseti bırakıp bir olup kenetlenmeli dışarıda ki tuzakları feraset ve ileri görüşlülükle görüp tek vucüt olmalıyız. Bizim gidecek ne bir başka yerimiz gömülecek ne de başka bir toprağımız vardır. Atalarımız, tarihimiz gibi bu topraklar için kanımızın son damlasına kadar çoluk ve çocuğumuzla vatan müdafası için bir olmalıyız. Etnik ayrışmalar yerine ortak paydalarda birleşmeliyiz ki düşman değil biz sevinelim.

 

Hz. Allah Azze ve Celle,  Afrin’de vatanımıza göz diken hainlere karşı mücadele eden Mehmetçiğimizin tekerleğine çakıl taşı ayağına da diken değdirmesin.

 

Selam, Dua ve Muabbetle…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER